Gjensidige apdrošināšanas kompānija

Apdrošināšana

Glensidige ir viena no apdrošināšanas kompānijām, kas darbojas Latvijas republikā un piedāvā dažāda veida apdrošināšanas Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums ir meitas uzņēmums Norvēģijas nedzīvības apdrošināšanas kompānijai „GjensidigeForsikring”. Apdrošināšanas kompānija darbojas Latvijā jau kopš 1994. gada. Tad uzņēmuma nosaukums bija „Parekss apdrošināšanas kompānija”. Nosaukums tika mainīts uz zināmo „GjensidigeBaltic” 2008. gadā.

Apdrošināšana piedāvā

Šis uzņēmums piedāvā dažādus nedzīvības apdrošināšanas veidus, piemēram:

  • OCTA un KASKO apdrošināšanu.
  • Kustamā un nekustamā īpašuma apdrošināšanu.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.
  • Ceļojumu apdrošināšanu.
  • Kravu un pārvadājumu apdrošināšanu.

Uzņēmuma darbības pamatā ir klients un tā vēlmes. Pamatprincipi ir izvirzīti kā plašs risku segums, savlaicīgas atlīdzības, plašs sadarbības partneru loks un augsts klientu apkalpošanas līmenis.

Gjensidige

Uzņēmums bieži vien piedāvā dažādas atlaides konkrētu apdrošināšanas veidu iegādei. Piemēram ir iespējams saņemt 15% atlaidi iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu internetā. Tāpat, uzņēmums sadarbojas ar tirdzniecības tīklu MAXIMA un veikala lojalitātes klientiem ir iespējams saņemt papildus atlaides apdrošināšanas iegādei.


Šis uzņēmums turpina attīstīties un cenšas piedāvāt saviem klientiem pēc iespējas interesantākus un izdevīgākus piedāvājumus. Protams, izvēle paliek katra paša rokās, apdrošinātāju ir gana daudz, bet izvērtējot šī apdrošinātāja piedāvājumu ir viegli nonākt pie slēdziena ka šī varētu būt jūsu kompānija. Protams ne vienmēr šis būs labākais, bet uzņēmums cenšas attīstīt savus piedāvājumus un ir vērts tos izvērtēt.

Mēs zinām kompānijas:

BALTA

Baltijas apdrošināšanas nams

Baltikums

BALVA

BTA

Compensa Life

If

Gjensidige Baltic

ERGO

Seesam Latvia