Apdrošināšanas brokeri

Apdrošināšana

Katrs kuram ir nācies saskarties ar apdrošināšanas kompānijām ir guvis kādu pieredzi šajos jautājumus un ne vienmēr tā ir tā patīkamākā pieredze. Katru gadu tiesā tiek iesniegtas prasības pret apdrošinātājiem kuri tādu vai citu iemeslu dēļ atsakās izmaksāt kompensācijas vai tās ir nepilnīgas, ja mēs neizmantojam apdrošināšanas brokera pakalpojumus, tad šajās situācijās mums nākas cīnīties pašiem. Un runa nav tikai par kompensācijām, bet par visu kas saistīts ar apdrošināšanu.


Pēc savas būtības, apdrošināšanas brokeris ir cilvēks kurš ir profesionālis šajā jomā un spēj jums palīdzēt katrā solī kas saistīts ar apdrošināšanu. Šis cilvēks jums spēs palīdzēt atrast izdevīgāko un piemērotāko apdrošinātāju un pašu piedāvājumu, spēs konsultēt visos saistītajos jautājumos un būs jums līdzās no paša sākuma līdz pat beigām, kad apdrošināšana beigsies vai izlemsiet atteikties no šiem pakalpojumiem.

Apdrošinātājs

Apdrošinātāja atrašana paša spēkiem var būt ļoti sarežģīts un nogurdinošs process, jo Latvijā darbojas daudzas kompānijas, ārzemju apdrošinātāju filiāles un citi apdrošinātāji kas šeit ir ienākuši no Eiropas Savienības. Uzticēties reklāmai ir viegli, bet tas ne vienmēr būs izdevīgākais. Brokeris spēs izprast jūsu iespējas un vajadzības, un atrast labāko visu šo piedāvājumu klāstā. Viņš jums palīdzēs ar līguma slēgšanu un izskaidros visas tā nianses. Atcerieties, apdrošināšanas brokeris strādā jūsu labā nevis apdrošinātāju interesēs.


Ja nu gadās situācija kad ir iestājies apdrošināšanas gadījums, jūs īpaši nevēlēsieties lasīt visu līgumu un censties izprast kas jums tagad ir jādara, šādos brīžos apdrošināšanas brokeris jums spēs palīdzēt un visu nokārtot ātrāk un efektīvāk kā jūs to varētu izdarīt. Gadījumos kad ar kompensācijas saņemšanu nodarbojas brokeris, ir arī lielāka iespēja ka viss noritēs bez nepatīkamiem starpgadījumiem. Tam par iemeslu ir tas, ka apdrošinātāji nevēlas radīt sliktu iespaidu brokeru vidū, galu galā, šis brokeris jūs atveda uz šo kompāniju un var atvest arī citus, bet ja apdrošinātājs rada problēmas ar jūsu kompensāciju izmaksu, brokeris var apdomāt citu klientu piesaisti šim padrošinātājam.

Kas ir brokeris

Domājot par apdrošināšanas brokeriem, lielākā daļa cilvēku domā ka šis pakalpojums ir ļoti dārgs, bet tā nebūt nav. Parasti, par brokera pakalpojumiem nav jāmaksā nekas, vismaz ne tieši. Brokeris saņem samaksu no paša apdrošinātāja, jo daļa no jūsu iemaksām tiek novirzīta brokera apmaksai. Šādā veidā, jūs nemaksājat neko lieku, bet saņemat ļoti vērtīgu un noderīgu pakalpojumu. Tas tiek darīts, jo šādā veidā arī pašam apdrošinātājam ir vieglāk strādāt, līgumi tiek slēgti ātrāk un prasības, un citas lietas tiek formētas ļoti profesionāli, nerodas nekādi muļķīgi pārpratumi, kas var rasties, ja paši cenšamies izprast ko un kā darīt. Vairumā gadījumu, samaksa ar vai bez brokera ne ar ko īpašu neatšķiras.

Mēs zinām kompānijas:

BALTA

Baltijas apdrošināšanas nams

Baltikums

BALVA

BTA

Compensa Life

If

Gjensidige Baltic

ERGO

Seesam Latvia